O sexualitě nám toho nikdy moc neříkali. Neřekli nám prakticky nic.  Ano. Máme možnost si přečíst knihu, jít na seminář nebo se podívat na video. Ale kde je praxe? Práce s tělem je něco jiného.

Je to něco, na co si můžete šáhnout. Stojíte, držíte ho v ruce, cítíte, dotýkáte se ho. Je naprosto konkrétní a je přímo před Vámi.

Nejsou potřeba žádná slova ani tituly. Jenom Vy.

Sexological bodywork je práce s tělem. A jako každá práce vyžaduje určitou aktivitu a cíl. Nejsem terapeut, který Vás vyslechne, bude Vás hladit po ruce a pak Vás s balíčkem kapesníčků pustí domů.

Takhle to nefunguje.

Společně se s klienty posouvám. Samozřejmě to uzpůsobuji jejich potřebám. Nepotřebujeme se ale 10x sejít, abych řekla, že si dáme ještě dalších 20 sezení a uvidíme.

Výsledky jsou obyčejně okamžité.

Navíc má sexological bodywork přesah i do ostatních oblastí života. 

Ať už jste muž, žena nebo pár, mám pro Vás službu přesně podle Vašich představ a potřeb.

Zahojení jizvy

Dotkněte se svých jizev způsobem, který je prostě vyhladí.

FRESH MENOPAUZA

Probuďte v sobě ženu i po padesátce a užívejte si to.

Bodywork pro páry

Dostaňte návod na svou drahou polovičku.

Intimita na druhou

Oživte svoje tělo a zjistěte, jak si ho naplno užít.

Laskav(ě)ý dotek

Nabídněte si to nejlaskavější pohlazení.

Dokonalý restart

Zažijte celoroční péči, která znovu nastartuje vaše tělo.

Milá Irbo, jste neuvěřitelně milá, vřelá a láskyplná žena. Projít si s Vámi mapováním byl, navzdory všem obavám, příjemný zážitek. Prožila jsem si při mapování spoustu bolesti, která se však s každou další terapií měnila v lepší. Prožila jsem si i spoustu emocí, které mě překvapily. Po každé terapii jsem odcházela s pocitem větší celistvosti :-). A co navíc jsem se od Vás naučila? Nekašlat na sebe. Najít si na sebe chvíli a užít si jí. Můj život je teď jednodušší a lepší. Děkuji a přeji Vám další spokojené klienty. Pavlína
Pavlína Dvořákováklientka
K Irbě jsem se dostala na doporučeni mého lékaře. Byla jsem vyčerpaná, pořád nemocná, bez energie a tudíž podrážděná a nespokojená. Moc dlouho jsem neváhala a na mapovaní se objednala (přijela jsem až ze Švédska, kde nyní žiji). Domluvila jsem si tři hodiny a už po prvním sezení mi bylo jasné, že toto je ten správný krok pro mé uzdravení. Během třech dní jsem zažila neuvěřitelné změny ve vnímání sebe sama. Uvědomila jsem si, že jsem své „já“ dala na druhou kolej a soustředila se především na mého syna, rodinu a přátelé. Začínám opět poznávat samu sebe. Irbě jsem velice vděčná za to, že mi ukázala, co mi v životě chybělo a tudíž co je třeba změnit, abych se cítila lépe. Irbo, jste skvělá, velice děkuji za Vaší péči.
Tereza Klimforsmanažerka
Zvědavost mě přivedla objednat se na sezení sexological bodyworku. Upřímně – nevěděl jsem, co se bude dít. Věděl jsem jen, že se potřebuju pohnout z místa, i když mám šťastnou rodinu a pěkný vztah se svojí ženou. Už na prvním sezení jsem dostal lekci o dýchání a úžasnou dynamickou celotělovou masáž. Tělo pulzovalo energií i v prstech na nohou. Nikdy jsem to ještě nezažil. Cítil jsem se úplně propojený sám se sebou. S nadšením jsme v létě absolvovali sezení společně s mojí ženou. Dozvěděli jsme se mnoho o tom, jak si můžeme obohatit náš vztah a jak ho rozvíjet dál. Svou ženu jsem začal ještě víc milovat než předtím.
Oto Dostálobchodní ředitel
Jak Irba, můj bodyworker, změnila můj život. Dalo by se odpovědět velmi snadno: Změnilo se všechno kolem mě! Nemáte taky někdy pocit, že už jste tuhle situaci zažili? Že se motáte neustále v kruhu a dějství je jak špatná divadelní hra. Tak to jsem byla dřív já. Problémy v práci, psychologické a motivační knížky, příroda, drahé masáže, jóga. Hlava pracovala na 100% a stejně si neuměla poradit. A pak zjistíte, že bez zklidnění těla stejně křik a pláč začnou prorůstat do vaší sexuální sféry, do života s nejbližšími a do úcty k sobě.
 A koho by to bavilo…? Je to takový život, co chci? Pro mě nebyl, a tak jsem využila nabídku k vaginálnímu mapování od Irby. Prostě jsem to riskla. A co jsem získala? Úctu sama k sobě a tím lásku k lidem kolem mě, přijímání situací za plného vědomí a opět mé srdce na správném místě, tam kde už dávno mělo být. Tohle je vyjádření mé úcty k ženě, se kterou jsem se setkala úplně z jiných důvodů než byla práce s tělem…
Kláraklientka
Ve svém životě jsem začal pociťovat čím dál větší napětí, které vyústilo až v nepříjemné dlouhodobé somatické projevy. (stažené svalstvo zad v oblasti lopatek, stažená ramena a úpony krku, svalové bloky v oblasti hrudníku způsobující srdeční arytmie, bušení srdce, stresové zrychlené dýchání, brnění rukou a později celého těla, panické stavy, agitované chování) 
 Marně jsem pátral po příčině a nebyl jsem schopen najít způsob, jak se napětí a trvalého stresu zbavit, než...mi život poslal do cesty "Anděla". Během prvního sezení práce s tělem, kdy jsem vůbec netušil co mám očekávat, jsem prožil něco neskutečného, težko popsatelného. V následujících týdnech jsem si uvědomil,  jak v životě nesprávně a povrchně dýchám a že je to jedna z příčin, proč mám tak málo energie. Svoje tělo jsem na prvním sezení „rozdýchal“ natolik, že jsem prožil neuvěřitelně obrovskou erupci své uvězněné vnitřní energie. Dalších několik týdnů jsem prožíval nádherné dny, dny plné energie, která ve mne doslova pulsovala a kterou jsem si plně uvědomoval a cítíl ji. Dopřávám si proto pravidelně tyto „lekce“ pro svoje tělo i duši.
 Děkuji, můj Anděli.
Otakarklient
Irena je pro mě skvělý terapeut, protože rozumí mému tělu i duši. Kombinace jejích znalostí sexological bodyworku, metody RUŠ a vlastní zkušenosti mě do teď vytáhla z kdejakých problémů. Vřele ji doporučuji všem, na jakýkoli problém. Neb se mi zdá, že pokud klient chce, Irena mu vždy pomůže. Děkuji.
Iva Macháčkovámanažerka
Nikdy předtím jsem to nezažila. Před mapováním jsem vůbec netušila, jak moc se dá uzdravit moje tělo, moje vagína, můj partner. Uzdravení, které zůstává!
Gabriela Bisováklientka
Před několika dny jem zažila od Irby vaginální mapování. Ohromný zážitek! Konečně se mi dostalo láskyplné péče. Irba je třída. Jsem šťastná.
Petra Odvářkovámaminka 3 dětí, na mateřské
Irena je skvělá, citlivá, pečující, koučující, jasná a nekompromisní. To vše mi pomohlo změnit, co jsem potřebovala. Všechny ženy by alespoň jednou měly přijít k Tobě, Ireno, nejen na vaginální mapování.
Iveta Smithováterapeut
Byla jsem totálně vyhořelá. Necítila jsem nic. Jakoby moje tělo bylo světlo a někdo zhasnul vypínač. Už po prvním sezení s Irenou jsem ale cítila změnu. Jakou? Cítila jsem. A to byl sakra dobrý začátek.
Michaela Sýkorovácopywriter
Dobry vecer mila Irbo! 🙂 Zdravim Vas z Anglie a posilam Vam 'report' z nasich sezeni. Byla to pekna sila, dekuji Vam za veskerou peci, jemny dotyk, empatii a profesionalni pristup!!! Metoda mapovani je opravdu neuveritelne efektivni a Vase intuitivni vedeni mi hodne vyhovovalo. Po 10 letech ruznych terapii jsem uz jen doufala v zazrak... Ale tolik vzkazu, ktere mi poslalo moje vlastni telo, jsem necekala ani nahodou! Jsem prekvapena, kolik mi toho MOJE VLASTNI TELO sdelilo a co vsechno jsem opravdu CITILA a VEDELA, namisto 'myslela'. Jsem take rada, ze jste dnes navrhla vyzkouset to analni mapovani. To bylo super. Nemela jsem vubec potuchy, ze muj chudak kamarad konecnik si po cela leta uklada vsechny moje bolesti a stres z prace. Ted, kdyz uz to vim, si budu davat bacha, kdy a zda si necham zase sefy 'sukat do zadku' (obrazne). Po nasi terapii se citim uvolnena a v dobre nalade, jako znovuzrozena. Ale zaroven ukotvena tady a ted, sama sebou. Necitim uz zadny vztek, ktery porad vice mene probublaval na povrch a nevedela jsem, z ceho prameni. Krvaceni pokracuje, to je asi dobre, at se to vse vycisti! Kdyz jsem sla od vas, zacala jsem konecne vlnit boky a jit jako zenska. Zajimave take je, ze se najednou dokazu uvolnene bavit s muzi. Jenom dnes jsem pokecala s recepcnim v hotelu a s taxikarem v Praze i tady v Anglii. Drive bych se neodvazila :-). A kupodivu dva z nich se mi spontanne sverili se situaci, kdy nekdo z jejich rodiny malem prisel o zivot! Prazsky taxikar - mala dcerka, zastava srdce, anglicky taxikar - bratr bouracka, zlomeny obratel. Lide se mi oteviraji... Budu se snazit delat kazdy den tu dotykovou jogu, ctu take zakoupenou knihu (inspirujici) a psat Vam pravidelne reporty. 'Dovoluji si otravovat sveho kouce' :-)) Verim, ze jsme se nevidely naposledy. Uz ted jsem zvedava, co se skryva jeste v tech nepromapovanych mistech. Jsem si jista, ze mi pokracovani pomuze. Mila Irbo, dekuji Vam jeste jednou a preji hodne dalsich uspechu! Srdecne Eva
Eva