~ Osobní pozvánka od Ireny Bartošové pro každou ženu~

Zde je Vaše pozvánka do ŘEKNI SEX. Dovoluji si Vám představit Vaši vstupenku do ráje.

 

Je fér říci, že každý z nás v životě prošel různými nesnázemi. Máme jiné rodiny, návyky, vyrůstali jsme v různém prostředí. Dovolím si mluvit za mnoho žen...
 
Čelíme společně nízkému sebevědomí, přetíženosti z toho, co všechno se na nás za celý den navalí, stále neumíme volně odpočívat. K tomu se nevyhneme tlakům ze všech stran. Buď dokonalá MAMINKA, ŽENA, MILENKA, MANŽELKA, PODNIKATELKA, PRACOVNICE... Někdy na palici, že?

Tlak okolí a nároky na nás stoupají. Každým dnem. Dnes možná uděláte jeden maličký ústupek...ale jak se to projeví za rok? Za dva? Ve Vašem životě.

Na rovinu. Mým cílem je Vám předat jenom ty postupy a nástroje, po kterých jsem sama marně před 25 lety pátrala. Nikdo tehdy pořádně neznal vlastní tělo a jeho možnosti. Všude stud, strach a odmítání.


A když jsem se díky BODYWORKU dostala ze špatného zdravotního stavu po 3 břišních operací, nefunkčního vztahu, který mě vysával a mučil, začala jsem předávat svoji činnost klientům ve svém okolí. Začali se za mnou sjíždět lidé z celé České republiky. 

Vše fungovalo skvěle, dokud se mi v prosinci roku 2016 neozvalo dalších 12 žen, které nemohly přijet osobně, protože jsou ze Švýcarska, Německa nebo z Itálie. Bylo mi líto, že jim nemohu pomoci!

A to se mi ani za mák nelíbilo. Přemýšlela jsem, jak to můžu vyřešit. Chtěla jsem pomáhat dál a ne odmítat ženy z důvodu, který by naštval i mě. Pak mě napadlo něco úžasného.

Jeden VSTUP. Nekonečno možností.

Rozhodla jsem se využít moderní doby. Telefon a e-mail nestačil, tentokrát jsem šla ještě dál. Vytvořila jsem skupinku, kde se setkávají ženy z celé České a Slovenské republiky a mohou NONSTOP čerpat moji podporu, postupy a různá cvičení či motivaci.

Společně spolu probereme témata jako: Jak se zklidnit v dnešní době plné stresu? Jak se dostat k sobě do těla i když sedíme celý den v kanceláři? Jak najít rovnováhu mezi svým životem a životem mého partnera? Jak se naučit méně se stresovat a více si užívat? Jak partenrovi říct, že chcete něco docela jiného než on a posílit tak společný vztah?

Ve Vaší členské sekci na Vás už čeká 7+1 videí, které Vám dají odpovědi na to, co hledáte. Chci, abyste se u mě cítila bezpečně. Pokud něčemu nebudete rozumět, napište mi a já Vám odpovím. Na cokoli.

Však víte, jak to v ČR chodí se zákaznickou podporou... No, právě! Tomu jsem se chtěla vyhnout! V kurzu jsem pro Vás dnes a denně na telefonu, emailu či ve vnitřním diskuzním fóru. Čekejte více než klasickou službu. Dostanete moji podporu!

Nejde o rychlokurz. Vše si pěkně vyzkoušíte z pohodlí Vašeho domova.

Udělám s Vámi první krok. Od pevného základu v kurzu až ke spokojenosti a štěstí ve Vašem životě. O tom to je. Veškerý obsah souvisí a doplňuje se. Zjednodušila jsem to pro Vás jednou provždy.

Dodnes jsem pracovala s více jak 350 klienty, účastnila se 2 velikých konferencí, nasbírala přes 14 certifikátů a prožila 5 ÚŽASNÝCH let v náruči BODYWORKU. A všechny svoje zkušenosti mentorky, koučky a bodyworkerky Vám předávám ve svém kurzu.

Nečekejte ezoterické povídání, ale konkrétní VIDEOTRÉNINKY, kde Vám předám informace, návody a cvičení, které můžete IHNED použít a já to po Vás budu také CHTÍT.

Místo povídání o plínách, dudlících a podvlíkačkách Vám dám SVOJI pomocnou ruku a podporu, protože VÍM, že to je to, co potřebujete NEJVÍC.

Možná si kladete otázku, co to všechno ZNAMENÁ a já mám pro Vás JASNOU odpověď.
Řekni SEX.

  Dost bylo TRÁPENÍ a bolesti. Radost ze ŽIVOTA. Napořád.

Jaké to je, když potřebujete PORADIT a nemáte se na koho obrátit? Když máte problémy ve VZTAHU s partnerem a nedokážete to VYŘEŠIT? Když se každý den cítíte jako VYŽVÝKANÁ žvýkačka a nevíte, jak to ZMĚNIT? Když Vaše tělo křičí po DOTEKU, ale ten se Vám nedostává? Když chcete PARTNERA svých SNŮ, ale potkáváte samé ŽABÁKY? Když chcete OPORU, jistotu a MOŽNOST si odpočinout a dopřát NĚCO pěkného, ale prostě na to přes všechny povinnosti NENÍ čas?

To VŠECHNO znám z vlastního života, praxe 25 let v manželství, po dvou dětech a letech ve školské rutině. Vím, jaké to je a také VÍM, jak z toho ven. A s tím Vám přesně POMOHU.

KURZ je přímo na MÍRU Vašim potřebám, protože ho ŠILA jedna z VÁS. JÁ!

Vše se jednoduše POUŽÍVÁ, máte k dispozici VIDEOTRÉNINKY, MP3 nahrávky, pracovní sešity a MOJI laskavou PODPORU na každém kroku. Na nic už nemusíte BÝT samy.

Od prvního kroku spokojenou a naplněnou ženou.

Vytvořila jsem 7+1 videí, pracovních sešitů, MP3 nahrávek a také Vám dávám MOJI podporu a pomoc. Můžete mi KDYKOLI napsat nebo zavolat. VELMI ráda Vás nasměruji a jako nejlepší přítelkyně povedu něžně Vaše kroky.

O CO PŘIJDETE, KDYŽ NEBUDETE V KURZU ŘEKNI SEX:

 • 5 MODULŮ, které Vás provedou postupně 5 nejdůležitějšími oblastmi Vašeho těla, sexuality a spokojených vztahů.
 • 7 + 1 VIDEÍ, která Vám předají konkrétní návody, tipy a rady, které můžete společně s PRAVIDELNÝMI výzvami ihned uvézt do praxe a MÍT výsledky.
 • MP3 NAHRÁVKY, které si můžete STÁHNOUT k sobě do mobilu nebo si je pouštět, když JEDETE v autě, odpočíváte nebo třeba vaříte.
 • PDF PRACOVNÍ SEŠITY, k dispozici IHNED ke stažení. Plné obrázků, návodů a cvičení, na kterých si vše hned otestujete.
 • Propojení s dalšími ženami, které jsou na stejné vlně jako Vy.
 • Feedback ode mě - Ireny Bartošové a možnost kdykoli se na cokoli zeptat.
 • Fér přístup. Co slíbím, to také udělám. To Vám garantuji.

Už během prvních 7 dní. S mojí podporou...budete mnohem dál než VĚTŠINA republiky.

Čekejte OSOBNÍ přístup. Bezpečné prostředí. Komunitu žen na stejné VLNĚ. Zázemí kurzu se všemi potřebnými informacemi. A profesionální podporu z MOJÍ strany.

Začínala jsem v BYTĚ s malým STOLEČKEM, lehátkem od kamarádky a olejovou lampou. To byly časy, ale jsem za to ráda. Protože Vám nyní mohu PŘEDAT svoje zkušenosti a opravdu POMOCI. Něžně, s láskou a hlavně v bezpečném prostředí, kterým prošlo už přes 350 spokojených klientů.

Každý den spolupracuji s různými klienty. Muži, ženami, páry. Pomáhám jim znovu dát vztah dohromady, ženám byznysmankám znovu cítit vlastní tělo a užívat si radost. Dívkám přenést se přes traumatizující zážitky nebo si začít věřit a najít toho správného partnera. Konečně.

A díky naší společné práci se všichni posouvají mílovými kroky dopředu. Ostatně Vám to mohou říct oni sami. 🙂

JAK O MNĚ MLUVÍ MOJI KLIENTI:

V JAKÝCH MÉDIÍCH JSEM SE OBJEVILA:

KDYŽ NEMÁTE KURZ ŘEKNI "SEX", PŘICHÁZÍTE O:

5 MODULŮ, kde odhalíte cestu krok za krokem, jak se stát úspěšnou a spokojenou ženou, která VÍ, co chce, je šťastná a jde si za svým


MP3 NAHRÁVKY, které si můžete stáhnout do svého mobilu, počítače nebo do auta či letadla a poslouchat odkudkoli na světě


PRACOVNÍ SEŠITY - plné konkrétních kroků a cvičení, které můžete IHNED uvádět do praxe a lépe komunikovat, víc cítit, prožívat rozkoš a krásné okamžiky


Seznam 7+1 VIDEÍ, kterými Vás osobně provázím a ukazuji, jakým způsobem můžete pracovat na svojí sexualitě a přitahovat ty správné muže, situace a příležitosti v životě


Aktivní KOMUNITU stejně naladěných lidí + uzavřenou DISKUZI jen pro členy kurzu


KAŽDODENNÍ podporu a pomoc přímo ode MĚ 🙂


BONUSY - možnost získat další hodnotný OBSAH navíc! Pouze pro ČLENY kurzu


Hodnota video-tréninků v klubu

přes 9 700 Kč

Teď i včetně tréninku
DIAMOND meditace

Vstupte jen za 1870 Kč

867 Kč

Jediné místo, kde NEJSTE sama.

PŘIPRAVILA JSEM PRO VÁS

7+1 VIDEÍ

SEDM NABITÝCH VIDEÍ

Uvnitř kurzu je připraveno 5 MODULŮ, kde Vám provedu postupně všemi oblastmi sexuality od A do Z.

Podívejte se samy a nechte se inspirovat praktickými cvičeními a tipy.

 

ČTYŘI UNIKÁTNÍ PRACOVNÍ SEŠITY

Chci, abyste měli moji maximální podporu a IHNED mohli používat vše, co jste se naučili v praxi. Vytvořila jsem proto 4 NABITÉ pracovní sešity.

Můžete si je stáhnout a mít je IHNED k dispozici. Psát do nich můžete rovnou ONLINE nebo si je vytisknout.

SEDM MP3 NAHRÁVEK

K dispozici jsem Vám také připravila 7 MP3 nahrávek, které si můžete stáhnout a poslouchat, když zrovinka třeba pijete vínko, máte nohy nahoře a chcete si v klidu zavřít oči.

Využít je můžete také při cestách, ve letadle nebo třeba při vaření nebo úklidu.

ONLINE PODPORA

Tenhle kurz je můj PRVNÍ online kurz vůbec. A moc to pro mě znamená. Proto jsem tu pro Vás k dispozici také ONLINE jako Vaše osobní podpora na cestě.

Nechte se hýčkat způsobem sobě vlastním. Ráda Vám s čímkoli kdykoli pomůžu.

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ?

Kurz Řekni SEX je Vaše osobní útočiště a je tu

jenom pro Vás.

V jakých médiích jsem se objevila:

KDYŽ NEMÁTE KURZ ŘEKNI "SEX", PŘICHÁZÍTE O:

5 MODULŮ, kde odhalíte cestu krok za krokem, jak se stát úspěšnou a spokojenou ženou, která VÍ, co chce, je šťastná a jde si za svým


MP3 NAHRÁVKY, které si můžete stáhnout do svého mobilu, počítače nebo do auta či letadla a poslouchat odkudkoli na světě


PRACOVNÍ SEŠITY - plné konkrétních kroků a cvičení, které můžete IHNED uvádět do praxe a lépe komunikovat, víc cítit, prožívat rozkoš a krásné okamžiky


Seznam 7+1 VIDEÍ, kterými Vás osobně provázím a ukazuji, jakým způsobem můžete pracovat na svojí sexualitě a přitahovat ty správné muže, situace a příležitosti v životě


Aktivní KOMUNITU stejně naladěných lidí + uzavřenou DISKUZI jen pro členy kurzu


KAŽDODENNÍ podporu a pomoc přímo ode MĚ 🙂


BONUSY - možnost získat další hodnotný OBSAH navíc! Pouze pro ČLENY kurzu


Hodnota video-tréninků v klubu

přes 9 700 Kč

Teď i včetně tréninku
DIAMOND meditace

Vstupte jen za 1870 Kč

867 Kč

Jediné místo, kde NEJSTE sama.

 • Od roku 2013 se intenzivně věnuje práci profesionálního bodyworkera. Má za sebou tedy dohromady více než 1150 hodin odborné praxe.
 • V roce 2014 úspěšně zakončila výcvik Celostní smyslné masáže od Evropské akademie somatického vzdělávání.
 • Za svoji odbornou praxi získala více jak 14 ověřených certifikátů.
 • Je autorkou projektu FRESH menopause, který pomáhá ženám v menopauze překonávat nesnáze spojené s obdobím přechodu.
 • Učí ženy, muže, páry i tělesně handicapované, jak zacházet se svým tělem tak, aby uvolňovali svoji vlastní sexuální energii a tím pádem prožívali jednodušší život ve všech oblastech. 
 • Pracuje také s jizvami po porodu, po zranění či plastikách. Svoji péči věnuje i lidem, kteří si prošli zneužíváním, nezdravým zasahováním do svých hranic či se studem a trémou. 

Mgr. Irena Bartošová, CSB.

Na co se nejčastěji ptáte?

OTÁZKA: Jaký je rozdíl mezi kurzem Řekni SEX a jinými kurzy?

Hlavní rozdíl je v tématu. Tématu sexu, těla a citlivosti se v dnešní době stále málokdo věnuje a IRENA BARTOŠOVÁ je první, kdo vytvořil UCELENÝ online kurz na českém a slovenském internetu.

OTÁZKA: Proč získávat vědomosti zrovna od Ireny?

Od roku 2013 se intenzivně věnuje práci profesionálního bodyworkera. Má za sebou tedy dohromady více než 1150 hodin odborné praxe. V roce 2014 úspěšně zakončila výcvik Celostní smyslné masáže od Evropské akademie somatického vzdělávání. Za svoji odbornou praxi získala více jak 14 ověřených certifikátů. Je autorkou projektu FRESH menopause, který pomáhá ženám v menopauze překonávat nesnáze spojené s obdobím přechodu. Učí ženy, muže, páry i tělesně handicapované, jak zacházet se svým tělem tak, aby uvolňovali svoji vlastní sexuální energii a tím pádem prožívali jednodušší život ve všech oblastech. pracuje také s jizvami po porodu, po zranění či plastikách. Svoji péči věnuje i lidem, kteří si prošli zneužíváním, nezdravým zasahováním do svých hranic či se studem a trémou.

OTÁZKA: Co díky KURZU ŘEKNI SEX získám?

7+1 tréninků, MP3, pracovních sešitů a 24 hodinovou podporu, které získáte ihned po registraci. Součástí celého balíčku je také uzavřená facebooková skupina, kde můžete sdílet svoje otázky, povídat si s ostatními členy kurzu, kteří jsou na stejné vlně jako Vy a také psát přímo Ireně a na cokoli se jí zeptat. V bezpečí uzavřené komunity.

OTÁZKA: Mám neomezený přístup k veškerému obsahu?

Ano, ihned po přístupu do členské sekce máte k dispozici 7+1 tréninků na nejdůležitější témata, které potřebujete pro úspěch na trhu práce a k tomu také MP3 a pracovní sešity.

OTÁZKA: Koho se mám zeptat, když nebudu něco vědět?

Můžete se zeptat přímo Ireny v sekci Kontakt, nebo jí napsat na info@irenabartosova.cz nebo jí zavolat na telefonní číslo: 736 102 603.

OTÁZKA: Kdy budu dostávat nový obsah?

Všechny kurzy jsou IHNED po začátku kurzu zveřejněny. A Vy si tak můžete procházet všechno podle svého tempa a podle sebe.

OTÁZKA: Nemám moc času. Budu to stíhat?

Vaší nespornou výhodou je, že jakmile kurz máte, tak je Váš napořád. Můžete se tedy kdykoli k tréninkům vrátit a pustit si, co potřebujete. Nikdo na Vás nespěchá.

OTÁZKA: Můžu platit převodem z účtu?

Ano, můžete platit převodem z účtu nebo přímo kartou.

OTÁZKA: Píšete 867 Kč, ale také 1870 Kč. Co to znamená?

Cena 867 Kč je pro prvních 97 lidí v kurzu, poté zdražíme vstup na dvojnásobek. Avšak, pokud vstoupíte už dnes, Vaši akční cenu Vám ponecháme.

OTÁZKA: Můžu si dát fakturu do nákladů?

Samozřejmě. Ihned po uhrazení kurzu (připsání částky na účet) Vám na email automaticky zašleme daňový doklad, který můžete zahrnout do svých nákladů.

OTÁZKA: Co když budu chtít z kurzu odejít?

V kurzu máme k dispozici 14-denní garanci vrácení peněz. Jakmile zaplatíte svoje členství, můžete se svobodně během 14 dní rozhodnout, zda ve svém kurzu chcete zůstat nebo odejít. Věřím, že zde budete spokojeni, protože ho tvořím skutečně pro Vás a Vaše potřeby. Kdybyste však přece jenom chtěli svůj kurz ukončit, jednoduše mi napište na info@irenabartosova.cz Nebudu se na nic ptát a obratem Vám peníze vrátím.

OTÁZKA: Co se stane po odeslání zaplacení?

Jakmile zaplatíte, dorazí Vám na email přihlašovací údaje pro vstup do kurzu. Ty jednoduše vezmete a přihlásíte se. V kurzu už pro Vás bude připravena Vaše členská sekce společně s návodem na to, jak se v kurzu pohybovat, co kde najdete a co máte dělat.

CO O MĚ ŘÍKAJÍ?

KDYŽ NEMÁTE KURZ ŘEKNI "SEX", PŘICHÁZÍTE O:

5 MODULŮ, kde odhalíte cestu krok za krokem, jak se stát úspěšnou a spokojenou ženou, která VÍ, co chce, je šťastná a jde si za svým


MP3 NAHRÁVKY, které si můžete stáhnout do svého mobilu, počítače nebo do auta či letadla a poslouchat odkudkoli na světě


PRACOVNÍ SEŠITY - plné konkrétních kroků a cvičení, které můžete IHNED uvádět do praxe a lépe komunikovat, víc cítit, prožívat rozkoš a krásné okamžiky


Seznam 7+1 VIDEÍ, kterými Vás osobně provázím a ukazuji, jakým způsobem můžete pracovat na svojí sexualitě a přitahovat ty správné muže, situace a příležitosti v životě


Aktivní KOMUNITU stejně naladěných lidí + uzavřenou DISKUZI jen pro členy kurzu


KAŽDODENNÍ podporu a pomoc přímo ode MĚ 🙂


BONUSY - možnost získat další hodnotný OBSAH navíc! Pouze pro ČLENY kurzu


Hodnota video-tréninků v klubu

přes 9 700 Kč

Teď i včetně tréninku
DIAMOND meditace

Vstupte jen za 1870 Kč

867 Kč

Jediné místo, kde NEJSTE sama.

3, 2, 1,... Připravena BÝT KONEČNĚ ŠŤASTNÁ, NAPLNĚNÁ a SPOKOJENÁ?

Online kurz Řekni SEX je tu pro Vás jako dlouhodobá PODPORA a pomoc v rámci Vašich vztahů, života a spokojenosti. Provedu Vám každým jednotlivým krokem jak je zvykem v mé 25leté praxi lektora, mentora a kouče. Prakticky a s ohledem na Vaše potřeby. 🙂