Proč si ženy neumí v posteli říct, co chtějí?

Leží potichu. V místnosti je tma. Tvář jí ozařuje jenom světlo z chodby. Její muž se sprchuje. Dnes to přijde. Budou se milovat.

eye-211610_1280Ví to, ale moc se jí nechce. Má za sebou náročný den a na milování není chuť.

Postel se prohnula. Je to tady. Jeho ruka se pomalu sune po jejím těle. Je to fajn. Je to něžné. Přitáhl si ji k sobě a na rty vtisknul polibek. Líbí se jí to čím dál víc.

Najednou zajel rukou přímo do klína. Skoro se kousla do jazyka. Proč tak rychle? Proč vždycky hned všechno tak rychle? Je vzrušená, ale chce to jinak. Chce, aby byl pomalejší, aby nespěchal.

Nedokáže ale říct nic. Bojí se. Co když se naštve? Co když ji opustí? Co když…? Milovali se. Rychle a po jeho. Nebolelo to, nebylo to špatné a někde v průběhu se k němu i připojila. Stoupali společně. Bylo to super. A pak výbuch.
Energie rychle opustila její tělo. Svalili se do peřin.

On už spí. Ona kouká do stropu. Bylo to hezké. Bylo to fajn. Ale proč se teď tedy cítí opuštěná? Proč?

To vám můžu povědět. Setkávám se s tím dnes a denně. Ženy – klientky si stěžují, že by chtěly prožívat intimní chvíle s partnerem jinak. Nedokážou mu to ale říct. Bojí se, že budou odmítnuty nebo že se muž naštve. A tak neříkají nic a prostě mu “dají”.

Jenže tělo si to pamatuje. Zanechá to v něm otisk. Je to jako jizva, když se říznete. A já jako bodyworker pak tyhle jizvy léčím. A že jich mají ženy požehnaně.

Všechno začíná už od narození. Od mala toužíme po tom, aby nás ostatní přijímali takové, jaké jsme. Chováme se podle sebe, dotýkáme se svého těla, uspokojujeme se a pak najednou prásk. Z čista jasna to přijde.

irena bartošová blog 1Dostaneme vynadáno:
“Tohle nedělej, to ne!” Překlad: “Když to dělat budeš, nebudeme tě mít rádi.” A je to. Začneme se tedy chovat podle představ druhých.

Přestaneme “zlobit”, vzdáme to a uděláme ze sebe hodné holčičky. A pak se začneme stydět. Za cokoli. A tak jsme opatrné a raději se moc neprojevujeme, neukazujeme svoje city. Vracíme se k sexualitě úrovně našich babiček. Hlavně o ničem nemluvit.

Ve školách se to pak jenom posiluje. Smějeme se, odmítáme a pak začneme hodnotit. Svoje tělo, nedostatky, přirovnáváme se k druhým a srovnáváme s modelkami. Uzavřeme se, zapouzdříme a stáhneme do sebe.

Z naší vaginy je jenom černá díra.

Děláme, jako by nebyla. “Spodek” využíváme jenom k močení, sexu a rození dětí. Uložíme ho v zapomnění, nedotýkáme se.

Ale kde jsou naše potřeby? Naše touhy? Něžnost? Laskavost? Láska k vlastnímu tělu? Můžeme vůbec říct, že ho známe? Že víme, co nám dělá dobře a které doteky nás dostanou třeba i do extáze?

Věřte tomu, že to jde.

Jak z toho ven?

Je to kupodivu jednoduché: Stačí dotek.

Dejte si každý den 10 minut, kdy se budete jenom dotýkat svého těla. Nemusí to být intimně. Prostě se dotýkejte. Ruky, nohy, bříška, tváře. Hlaďte se, buďte k sobě něžné, objevujte.

Postupně zjistíte vlastní hranice. Najdete, co je příjemné a co ne. Buďte k sobě něžné. Probudíte díky tomu na těle body, o kterých jste ani nevěděly, že je máte.
A to bude jen začátek.

 

Líbil se Vám článek? Chcete jej poslat dalším ženám? Sdílejte ho na sociálních sítích a podělte se s ostatními.

Komentáře
 1. ahang napsal:

  The content bring great value for readers. I can’t stop reading news in this site everyday basketball legends

 2. Film İzle napsal:

  Film İzle, Tüm filmleri HD ve Full HD 1080p kalitesinde film seyredin.

 3. אני מאוד ממליץ על אתר הזה כנסו עכשיו ותהנו ממגוון רחב של בחורות ברמה מאוד גבוהה. רק באתר ישראל נייט לאדי https://romantik69.co.il/

 4. 👉 Janet He wants to talk frankly with you and show you something, you will like it. Click Here:👉 http://bit.do/fVyyD

 5. Artificial intelligence creates content for the site, no worse than a copywriter, you can also use it to write articles. 100% uniqueness :). Click Here:👉 https://stanford.io/3FXszd0

 6. Free. Sign up to receive $100, Trade to receive $5500. Click Here:👉 https://millionairego.page.link/free

 7. Artificial intelligence creates content for the site, no worse than a copywriter, you can also use it to write articles. 100% uniqueness, scheduled posting to your WordPress :). Click Here:👉 https://stanford.io/3FXszd0

 8. промокод мелбет при регистрации на сегодня Click Here:👉 https://caravela.coffee/pages/promokod_melbet_pri_registracii_na_pervuy_depozit.html

 9. 3ds max crack napsal:

  ADOBE PREMIERE PRO CRACK | FEBRUARY 2023 UPLOAD https://youtu.be/nJhhKTPbsM4

 10. Fortnite | Aimbot + Wallhack | Undetected | 2023 https://youtu.be/i0AC0S6lqaI

 11. Ирригатор (также известен как оральный ирригатор, ирригатор полости рта или дентальная водяная нить) – это устройство, используемое для очистки полости рта. Оно представляет собой насадку с форсункой, которая использует воду или жидкость для очистки полости рта. Ирригаторы применяются для удаления зубного камня, бактерий и насадок из полости рта, а также для смягчения любых застывших остатков пищи и органических отходов. Ирригаторы применяются для профилактики и лечения различных патологий полости рта. Наиболее распространенные ирригаторы используются для удаления зубного камня, лечения десны, профилактики и лечения воспалений десен, а также для лечения пародонтита. Кроме того, ирригаторы используются для анестезии полости рта, а также для применения антибактериальных препаратов.. Click Here:👉 https://www.irrigator.ru/irrigatory-cat.html

 12. секс-чат без регистрации. Click Here:👉 https://rt.beautygocams.com/

 13. techno finance napsal:

  Checking wallets for illicit funds.By checking wallets, you protect yourself from scammers and stolen coins.. Go https://xurl.es/wtr20

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.