3 mýty, které Vám brání v tom, abyste byla šťastná, měla spokojené vztahy a užívala si sexualitu naplno!

"Na vztahu se nemusí pracovat."

Tak se na to podívejme. Říká se, že vztahy přináší lidem jistotu a velmi často se setkávám s tím, že lidé do vztahu vstoupí s pocitem, že už mají hotovo. Teď už se nemusí tolik snažit. Ženy o sebe přestanou tak láskyplně pečovat, muži pomalu vynechávají sportovní aktivity a tráví více času v sedě nebo na gauči. Ale co když je to největší omyl většiny lidí, kteří do vztahů vstupují? Je to jako kdybyste si koupili květinu a měli pocit, že ji nemusíte zalévat, vždyť už je Vaše. A ona pak seschne, zvadne, umře... A Vy se divíte, proč...

"Normální je muž + žena = svatba a děti."

Seznámili se, zamilovali, vzali, měli děti a na stará kolena se odstěhovali na venkov... To je typický příběh, který se lidem předkládá jako normální. Vidíme to v televizi, v kině, čteme v knihách a prohlížíme v časopisech. Takhle by to mělo vypadat. Takhle je to správně. Takhle to, prosím, musíte mít. O to přeci všichni usilujeme nebo se alespoň většina z nás snaží. Ale co když to takhle nechcete? Co když Vás ta honba za dokonalostí nesmírně trápí? Co když nemůžete stále potkat toho pravého? A co když můžete dosáhnout toho, co Vás opravdu učiní šťastnou?

"Vztah = sex."

Když se řekne slovo vztah, obyčejně si lidé vybaví muže a ženu, kteří spolu chodí a spí. Mají vztah. Jenže toto krásné slovo v sobě skrývá daleko víc. Vztahů existuje snad stejně jako lidí. Vztahy v rodině, mezi přáteli, s klienty, známými nebo obchodními partnery. Vztahy učitelů a dětí, politiků a občanů, zaměstnanců a šéfů, ale také lesbiček, a gayů. A na všech úrovních vztahů, pokud je chceme zachovat, se musí pracovat. Ale otázkou je jak?

PRO KOHO KURZ JE:

ŘEKNI SEX

 • Pro ženy, které chtějí žít šťastný a spokojený život,
  ale pořád jim to úplně nejde.
 • Pro páry, kterým to moc neklape
  a chtěly by znovu zažehnout jiskru vášně.
 • Pro muže, kteří chtějí získat návod na ženu
  a stát se hrdým lvem, kterého žena miluje a je na něj pyšná.
 • Pro ženy, které chtějí zažívat daleko hlubší intimní zážitky
  nejen s partnerem, ale i samy se sebou.
 • Pro zralé ženy, které si myslí, že už nemají, co objevovat,
  ale ve skutečnosti si mohou užívat sexuality více než dřív.

PRO KOHO KURZ URČEN NENÍ:

Pro ty, kteří to vzdali, protože se jim nechce.

Pro ty, kteří nepřevezmou zodpovědnost za splnění vlastních potřeb a snů.

Pro ty, kteří to nemyslí sami se sebou vážně.

 • 1
  Videoprezentace 7x + BONUS zdarma
  7x nejdůležitější témata - s ukázkami, cvičeními a návody (20 - 35 minut).
 • 2
  Pracovní sešity 4x
  PDF, která Vás prakticky provedou jednotlivými videolekcemi. Získáte tipy navíc a půjdete postupně krok za krokem.
 • 3
  MOJE přímá podpora
  Jsem tu pro Vás. Ve Vaší členské sekci se mě můžete na cokoli zeptat, každé téma a otázka budou mít svoji odpověď. Povedu Vás.
 • 4
  MP3 7x + BONUS zdarma
  Připravila jsem pro Vás také vše v MP3 variantě, abyste mohli poslouchat nahrávky třeba po cestě autem, doma při úklidu nebo při cestování v letadle.

CO V KURZU NAJDETE:

VIDEA

 • Předávám vše z praxe a prakticky. Cvičení, návody a hlavně moje podpora.
 • CELKEM 7 speciálních videí přímo pro Vás!
 • Vše je dělané tak, abyste mohli jít svým vlastním tempem.
 • Jsem tu pro Vás. Můžete se se mnou spojit přímo v kurzu, na e-mailu nebo po telefonu.
 • DOŽIVOTNĚ. Jakmile jste ve svém kurzu, zůstane Vám navždy. Přihlásit se můžete odkudkoli, kdykoli a kolikrát chcete.
 • + MP3 ke stažení. Ať už na cesty nebo jako kulisu k vaření či odpočinku.

PRACOVNÍ SEŠITY

 • PRACOVNÍ SEŠITY ke stažení. Videa doplňují ještě unikátní pracovní sešity, které Vám pomohou všechny kroky postupně uvézt do praxe.
 • Jsou plné návodů, jasných tipů z praxe a ještě podtrhnou Vás úspěch v celém kurzu.
 • Můžete jasně sledovat, jak postupujete a vidět jednotlivé kroky.
 • Je možné si sešity stáhnout a vyplnit online nebo barevně či černobíle vytisknout pro Vaše potřeby.
 • Chcete vyrazit a vzít si svou porci něhy sebou? Vytiskněte si sešity, natáhněte se na deku v přírodě a jednoduše vychutnávejte.

ONLINE PODPORA

 • V celém kurzu Vás podporuji a jsem tu pro Vás. Můžete se mě na cokoli zeptat.
 • Můžete mi napsat, zavolat nebo se propojíme přes Facebook. 
 • Něco Vám není jasné? Nevíte, jak se rozhodnout? Pomohu Vám.
 • Žádné ASISTENKY, ale já. Tady s Vámi a připravena Vám pomoci. 🙂

„A ZA KOLIK TO JE? DOPLATÍM SE VŮBEC?“

Co se bude přesně dít?

 • 1
  Videoprezentace 7x
  7x nejdůležitější téma z Vašeho života. Sex, láska, vztahy, atd... Projdeme si cvičení, návody a konkrétní příběhy lidí, kterým jsem pomohla. (20 - 35 minut jedno video).
 • 2
  Pracovní sešity 4x
  Sešit, který Vám dodá potřebnou odvahu, protože budete moci prakticky uchopit problémy, které máte a získáte na ně funkční řešení.
 • 3
  On-line i offline podpora
  Jsem tu pro Vás. Kdykoli mi můžete napsat nebo zavolat a já Vám poradím, pomohu a nasměruji Vaše další kroky.
 • 4
  MP3 7x + BONUS navíc
  Vaříte? Pusťte si nahrávku. Jedete v autě? Pusťte si nahrávku. A co takhle veget na chalupě u kávy? Pusťte si nahrávku. Vše v MP3, dostupné ihned.

DNES jen 867Kč

Je to jako dvě večerní menu ve Vaší restauraci nebo kalhoty z H&M. Nákup za pár korun, ale výsledek k nezaplacení. Otevřete dveře svojí sexualitě a buďte naplněnou a šťastnou ženou plnou energie.

PODÍVEJTE SE KURZU POD POKLIČKU:

 • 1
  #1 Ženská sexualita a vagína
  V celkem 3 unikátních videích odhalíte taje svého vlastního ženství. Pochopíte, jak z vagíny čerpat energii, jaký je rozdíl mezi ženami a muži, proč si někdy nerozumí, jak získat vzájemnou důvěru a umět se domluvit, jak léčit zranění a traumata nebo jak získat neomezenou zásobárnu energie pro běžné dny s dětmi, rodinou, partnerem nebo v práci.
 • 2
  #2 Mužská sexualita a penis
  Povíme si vše o mužích. Co je přitahuje, proč se chovají, jak se chovají, co chtějí a co jim dělá dobře. Pochopíme, jak muže skutečně potěšit a získat ho na svoji stranu. Odhalíme tajná zákoutí penisu a jeho anatomie. Vysvětlíme si, jak se s muži dorozumět a získat tak pro sebe v něm oporu, kterou chceme.
 • 3
  #3 Orgasmická jóga aneb dech = život
  Koukneme se pod pokličku orgasmické jógy. Ukáži Vám, jak správně dýchat a dostat do těla obrovské množství energie, lásky a pohody. Na praktické masáži si ukážeme, jakým způsobem můžete okouzlit svoje vlastní tělo, jak ho hýčkat a dopřát mu to, co potřebuje. Krok za krokem projdeme ty nejdůležitější doteky, které uvolní Vaše svaly a pokožku a budete se cítit jako znovuzrozená.
 • 4
  #4 Sex vs. milování
  Jak se milovat? Jak dosáhnout orgasmu? Jak žít opravdu spokojený milostný život se vším všudy? To a mnohem víc Vám prozradím ve čtvrtém videu. Řeč bude o sexu, milování a pornu. Zjistíme, proč muži porno tak milují, odhalíme, jak se stát sexuální bohyní a pochopíme, proč se nám někdy do milování nechce a co s tím.
 • 5
  #5 Tři principy spokojeného vztahu
  Vztahy. Téma většiny filmů, knih a písní. V tomto videu jsem šla ale dál a chystám se Vám dát něco magického, ověřeného a hlavně praktického. Připravila jsem 3 principy spokojeného vztahu. Probereme si, jak komunikovat, abychom vždy našli dohodu a byli spokojeni, zjistíme, co způsobuje, když věci otevřeně nesdílíme a nevíme tak, co si druhý myslí a pochopíme, co je potřeba udělat, aby Vaše vztahy vydržely dlouhodobě a byly šťastné.
 • 6
  BONUS: Překvapení navíc
  Jako bonus jsem pro Vás připravila speciální nahrávku, která Vám dodá energii, pohladí Vás po duši a vždy, když budete potřebovat Vás povzbudí do dalšího dne. O čem přesně mluvím? To se nechte překvapit.

Pokud by mě kurz nic nedal, napíšu Ireně a ona mi vrátí všechny peníze.

Přístup k tréninku mi přitom nechá. Nic neriskuji, můžu jenom získat.

Petra Odvářková

maminka 3 dětí, na mateřské
Před několika dny jem zažila od Irby vaginální mapování. Ohromný zážitek! Lepší než jakékoli dosavadní milování, konečně se mi dostalo láskyplné péče. Překvapení co do intenzity toho příjemného, tak i ta bolestivá místa, jizvičky po porodu, se krásně uvolňují. Irba je třída. Jsem šťastná.

Gabriela a Daniel Bisovi

manželé
Nikdy předtím jsem to nezažila. Před mapováním jsem vůbec netušila, jak moc se dá uzdravit moje tělo, moje vagína, můj partner. Uzdravení, které zůstává! Nevrací se už to, co mi brání! Můj manžel Daniel byl mojí velikou oporou při mapování, celou dobu byl u mě, dýchal, držel mě za ruce, prostě byl napojen, což bylo pro mě velmi silné. Úžasné bylo, že jsi tu byla ty se svojí láskou, která z tebe proudila, všechno bylo velmi klidné a zajímavé. S pokorou objímáme a děkuji tobě, Irbo, za to, co děláš.

Iva Macháčková

manažerka
Irena je pro mě skvělý terapeut, protože rozumí mému tělu i duši. Kombinace jejích znalostí sexological bodyworku, metody RUŠ a vlastní zkušenosti mě do teď vytáhla z kdejakých problémů. Vřele ji doporučuji všem, na jakýkoli problém. Neb se mi zdá, že pokud klient chce, Irena mu vždy pomůže. Děkuji.

Tereza Klimfors

manažerka
K Irbě jsem se dostala na doporučení mého lékaře. Byla jsem vyčerpaná, pořád nemocná, bez energie a tudíž podrážděná a nespokojená. Moc dlouho jsem neváhala a na mapovaní se objednala (přijela jsem až ze Švédska, kde nyní žiji). Domluvila jsem si tři hodiny a už po prvním sezení mi bylo jasné, že toto je ten správný krok pro mé uzdravení. Během třech dní jsem zažila neuvěřitelné změny ve vnímání sebe sama. Uvědomila jsem si, že jsem své „já“ dala na druhou kolej a soustředila se především na mého syna, rodinu a přátelé. Začínám opět poznávat samu sebe. Irbě jsem velice vděčná za to, že mi ukázala, co mi v životě chybělo a tudíž co je třeba změnit, abych se cítila lépe. Irbo, jste skvělá, velice děkuji za Vaší péči.

Oto Dostál

Obchodní ředitel
Zvědavost mě přivedla objednat se na sezení sexological bodyworku. Upřímně – nevěděl jsem, co se bude dít. Věděl jsem jen, že se potřebuju pohnout z místa, i když mám šťastnou rodinu a pěkný vztah se svojí ženou. Už na prvním sezení jsem dostal lekci o dýchání a úžasnou dynamickou celotělovou masáž. Tělo pulzovalo energií i v prstech na nohou. Nikdy jsem to ještě nezažil. Cítil jsem se úplně propojený sám se sebou. S nadšením jsme v létě absolvovali sezení společně s mojí ženou. Dozvěděli jsme se mnoho o tom, jak si můžeme obohatit náš vztah a jak ho rozvíjet dál. Svou ženu jsem začal ještě víc milovat než předtím.

Iveta Smithová

terapeut
S Irenou spolupracuji už několik měsíců. Na prvním vaginálním mapování jsem u ní byla v době, kdy jsem řešila rozvod, potíže s dospívajícími dětmi, svoji práci. Potřebovala jsem se ukotvit, být sama sebou, vědět, co už dělat nebudu a ustát si to. Netušila jsem, že skrze VP je to vše možné. Každé VP bylo pro mě přínosem a pomohlo mi ustát situace, které bych před tím asi nedala. Irena je skvělá, citlivá, pečující, koučující, jasná a nekompromisní. To vše mi pomohlo změnit, co jsem potřebovala. Všechny ženy by alespoň jednou měly přijít k Tobě, Ireno, nejen na vaginální mapování.

Vyrůstala jsem v době, kdy se o sexu nemluvilo.

Vyrůstala jsem v době, kdy se o sexu nemluvilo. Ženy nesdílely své bolesti ani radosti a žily uzavřené v sobě.

A tak mě v životě potkalo nemálo drtivých neúspěchů.

 • 1
  Nedovedla jsem se rozvést se svým mužem a byla tak přes 20 let s člověkem, který ke mně nepatřil a kterému jsem nerozuměla.
 • 2
  Nedokázala jsem “normálně” porodit svoji první dceru a málem při porodu umřela.
 • 3
  Pracovala jsem 25 let v zahnilém školském systému, bála se odejít a neuměla se postavit na vlastní nohy.

Co bylo za problém? Jednoduše jsem byla vyděšená, nevěřila si a žila v přesvědčení, že to, co bylo u nás v rodině a doma s manželem, je v pořádku.

Neměla jsem odvahu nic změnit.

Moje maminka ani babička o sexu nikdy nemluvily, proto můj první sex vypadal...asi si to dovedete představit...

Přirozeně jsem se lekla a myslela si, že manželství tohle změní, že mi přinese něco lepšího. Trvalejšího, s jedním mužem. Ovšem zmýlila jsem se.

Každý návrat manžela z práce připomínal scény z porna. Svlékl mě, položil na postel, vošukal, během 5ti minut se vystříkal, lehl si na bok a spal. Působilo to tak přirozeně, že jsem si na to zvykla.

Ale někde hluboko uvnitř jsem křičela.

Změna nastala s příchodem první dcery. Pouze v tom, že se nám ze života vytratil i ten “pornografický sex”.

Po prvním porodu začal můj manžel dojíždět za milenkami do Prahy a já jsem doma koukala na Angeliku.

Takhle jsem žila 20 let. Porodila jsem další dceru, zjizvená a prázdná. Čas plynul.

Když jsem po letech čekala na vlak, přemýšlela jsem, jak se cítila Anna Karenina. Jaké to bude, když jím neodjedu do práce, ale když pod něj skočím. Doma jsem vařila dětem a uvažovala, jaké by to bylo, kdybych už tady nebyla vůbec.

Už jsem takhle nemohla dál.

Všechno se změnilo v jeden den. Přijela ke mně kamarádka a vzala mě s sebou na bodywork.

irenabartosova.czStrašně jsem se styděla, stáhlo se mi celé tělo, potila jsem se a chtělo se mi zvracet. Najednou se mě dotýkali lidé, kteří v sobě měli tolik citu! To jsem nikdy nezažila.

Večer jsem probrečela, vracelo se mi manželství, oba porody, operace... Říkala jsem si, že odjedu. Nakonec jsem se ale rozhodla to zkusit druhý den znovu.

A začaly se dít divy.

Uvědomila jsem si že je to moje poslání:

Pomáhat ženám, které mají stejný problém. Bývala bych prožila celých 20 let života úplně jinak, kdybych to věděla dřív.

Vrátila jsem se domů a vyprávěla to svým dcerám. Svým prvním klientkám.

Viděla jsem v nich sebe, svojí mámu i babičku. Styděly se za svá těla, nevěřily si, neznaly milování a žily raději samy než s mužem. Moje práce se jim pomohla a předávaly to dál. Říkaly to svým kamarádkám, známým, dokonce matkám kamarádek.

A tak ke mně začaly chodit mladý holky a potom i jejich maminky a babičky.

Roztočil se tak byznys, který jsem si vysnila.

 • Během 2 měsíců jsem se dostala z jednoho sezení týdně na 4 - 5 schůzek denně.
 • Rozešla jsem se s manželem, přestěhovala se a postavila se kompletně na vlastní nohy.
 • Moje příjmy se během půl roku trojnásobně zvýšily.
 • Pomohla jsem více jak 350 lidem zlepšit kvalitu jejich intimního života a sexu.
 • Klientku Ivetu jsem zbavila šílené bolesti při menstruaci, manželům Jarovým jsem ukázala, jak opět najít cestu k sobě místo drsného rozvodu, klientce Evě jsem odhalila, jak zase nabít baterky, dostat se přes vyhoření a najít ztracenou lásku k její práci.

A počet lidí neustále roste. Díky za to.

Živím se psaním, ale musím po pravdě říct, že to co Irena dělá má takový přesah, že mi slova nestačí. Byla jsem totálně vyhořelá. Necítila jsem nic. Jakoby moje tělo bylo světlo a někdo  zhasnul vypínač.  Už po prvním sezení s Irenou jsem ale cítila změnu. Jakou? Cítila jsem. A to byl sakra dobrý začátek.  Postupně to šlo do celého těla i života. Začalo se mi rapidně dařit v práci, kde jsem dostávala jednu zakázku za druhou, potkala jsem vysněného muže a začala se věnovat péči o sebe.  Lidé mě nepoznávají, daří se mi, jsem šťastná. Je to takový mazec, že jsem se s Irenou domluvila na roční spolupráci. Když 8 sezení dokázalo tohle, tak už se nemůžu dočkat, co se mnou udělá celý rok spolupráce!
Michaela Sýkorovácopywriter

Kdybych vám teď měla dát jedinou radu, tip nebo návod, který vám pomůže a můžete použít hned a v praxi, řeknu tohle:

“Dýchejte.”

Pořádně a zhluboka. Žádný mělký vzdechy. Nasajte vzduch do plic a pěkně je roztáhněte. Cvičte to několikrát denně.

Proč myslíte, že lidi kouří, dělá jim tak dobře sport nebo je přitahuje sex?

Dech vám rozproudí tělo.

A mám toho pro vás daleko víc. Tohle je jen začátek.

Věřím totiž, že společně přeměníme slovo sex v milování.

Pokud by mě kurz nic nedal, napíšu Ireně a ona mi vrátí všechny peníze.

Přístup k tréninku mi přitom nechá. Nic neriskuji, můžu jenom získat.