Jaký je jejich recept? Co udělali jinak? Jsou opravdu tak odlišní? Odpověď je NE. Oni nejsou o nic lepší ani talentovanější než Vy. Nenarodili se s přirozeným darem, který si vyslouží jenom málokdo. Jejich tajemstvím je jedna jediná věc, jedno jediné slovo. A tím je VYTRVALOST. Cože? A nic víc? Počkejte...za tímhle nenápadným slovem se totiž skrývá úžasný postup, který jsme pro Vás sepsali a natočili. Váš tajný recept, jak se dotknout hvězd. 

Potěšte se články, které pro Vás s láskou píši:

“Já nevím, jestli to zvládnu,” řekla žena č. 1. “Ještě jsi to nikdy nedělala,” odpověděla jí žena č.…
Celý článek
Mami, někdy je to s tebou tak těžký…to se snad ani nedá popsat. Někdy vůbec nechápu, proč…
Celý článek
Jako malá holčička jsem měla ráda panenky. S kamarádkami jsme je vozily v kočárcích, krmily a vychovávaly.…
Celý článek
  • od roku 2014 se intenzivně věnuje práci profesionálního bodyworkera. Má za sebou tedy dohromady více než 1150 hodin odborné praxe.
  • v roce 2014 úspěšně zakončila výcvik Celostní smyslné masáže od Evropské akademie somatického vzdělávání.
  • za svoji odbornou praxi získala více jak 14 ověřených certifikátů.
  • je autorkou projektu FRESH menopause, který pomáhá ženám v menopauze překonávat nesnáze spojené s obdobím přechodu.
  • učí ženy, muže, páry i tělesně handycapované, jak zacházet se svým tělem tak, aby uvolňovali svoji vlastní sexuální energii a tím pádem prožívali jednodušší život ve všech oblastech. 
  • pracuje také s jizvami po porodu, zranění či plastikách. Svoji péči věnuje i lidem, kteří si prošli zneužíváním, nezdravým zasahováním do svých hranic či se studem a trémou. 

Mgr. Irena Bartošová, CSB.

Láska na první pohled. Vy a Vaše tělo. 

Řekněte si o přístup k videopromítání již dnes a zamilujte se do sebe.

Protože se potřebujete cítit v bezpečí...

Nerada to nechávám celé na Vás. Dala jsem dohromady 6 základních kroků, kterými stačí projít, abyste se cítila svobodnější a RADOSTNĚJŠÍ. Provedu Vás krůček za krůčkem, žádné spěchání. Potřebujete se zastavit a PROŽÍT vše po svém? To je přirozené a naprsoto v pořádku.

Protože vše ladí, doplňuje se a jde RUKU V RUCE. To vše, v jednom kurzu, ihned k použití. Můžete číst, doplňovat, sledovat videa nebo DISKUTOVAT.

Po vstupu do kurzu ŘEKNI SEX se Vám otevře IHNED 7 videí, 4 pracovní sešity, 7 MP3 nahrávek, přesných How-to návodů, promítání, scének z reálného života. Krok za krokem Vás provedu tématy od ZVYŠOVÁNÍ sebevědomí až k NÁVRATU K VAŠEMU ŽENSTVÍ  a chuti a energie do života.

Protože Vám otevírám mé 25leté zkušenosti z manželství, 4let z aktivní odborné práce bodyworkera a jsem tu pro Vás 24/7 odkudkoli na světě. 

Skvělý doplňek k Vašemu osobnímu rozvoji. Videa jsou vašimi průvodci. ANO, měli jsme toto všechno učit ve škole nebo od svých maminek a babiček. ALE...nestalo se tak. To ale neznamená, že není na čase to změnit pro naše děti :). Společně proměníme slovo sex v milování o jakém se vám ani nesnilo.

Protože vím, jaké to, když člověk necítí, nemá odvahu říci "NE." či se cítí zneužívaně a nemilovaně.

Dost bylo ezoterických sloganů. Mám pro Vás skutečnou mapu pro skutečné ženy jako jsem já. Pokud řešíte nepříjemné pocity, nedostatek lásky či radosti, stačí mi kdykoli napsat. Navedu Vás, vyslechnu a udělám maximum pro to, abyste se cítila co nejdříve v bezpečí a klidu. Jsme ženy a proto si pomáháme.

Protože nestačí jenom MLUVIT a informovat, natočila jsem pro Vás masáže a dotykové techniky na reálných lidech. Stačí se jen dotknout a jste na peříčko vzdálené od reálného zážitku. 

Jinde si musíte pro živé návody dojít osobně. Já vím, že je nejraději sledujete zachumlané do peřin nebo spokojeně v křesle o samotě, v klidu, intimitě...Proto je ode mě máte jako součást členství. 

Protože za Vás zkoumám a zkouším na svém těle, co funguje a co ne, sdílím s Vámi otevřeně své zkušenosti. Každý den, který prožijeme v odcizení s vlastním tělem nám může v budoucnu moc chybět. 

Chci Vám ulehčit práci, proto si můžete videa stáhnout do počítače třeba jako nahrávky a poslouchat si je do sluchátek kdykoli budete potřebovat. Klidně 32x za sebou dokud Vám nebude vše jasné jako lesní studánka. Stanu se na chvíli vaší průvodkyní. 

Protože jsem žena z masa a kostí a protože moje klientky jsou běžné ženy, které chodí nakupovat, obstarávají děti a někdy se až příliš přizpůsobují manželovi...

A jakéý je můj největší DÁREK? Mou VÁŠNÍ je nacházet řešení tam, kde to jiní vzdali. Jsem na to stavěná a MILUJI TO. Zeptala jsem se 72ŽEN z Vás a natočila jsem s reálnými lidmi běžné nejpalčivější ŽIVOTNÍ SITUACE na kameru - a pomohla jsem Vám je vyřešit bez hádek a zbytečných NEDOROZUMĚNÍ. 7 živých scének [dovolená, nechci sex, hospoda, nemocné děti...]

Stydíte se? Pošlete strach na dovolenou a uvolněte se...

Veškeré materiály, e-maily, pracovní sešity, mp3 nahrávky... Jsem pro Vás zabalila do neutrálních balíčků, nikdo nepozná, že jste si právě Vy objednala cokoli s intimní tématikou. Veškerá data a informace jsou u mě jako v sejfu. Jsem vázána mezinárodním kodexem mlčenlivosti pro profesi SEXOLOGICAL BODYWORKER. Můžete se na mě spolehnout.

Znáte mě z:

Jaký je jejich recept? Co udělali jinak? Jsou opravdu tak odlišní? Odpověď je NE. Oni nejsou o nic lepší ani talentovanější než Vy. Nenarodili se s přirozeným darem, který si vyslouží jenom málokdo. Jejich tajemstvím je jedna jediná věc, jedno jediné slovo. A tím je VYTRVALOST. Cože? A nic víc? Počkejte...za tímhle nenápadným slovem se totiž skrývá úžasný postup, který jsme pro Vás sepsali a natočili. Váš tajný recept, jak se dotknout hvězd.